menuordersearch
midales.ir

تعاریف

پنج شنبه سوم اسفند ۹۶
تعاریف
 هشدار :
سامانه میدالس در خصوص خرید و رزرو خدماتی که به صورت آگهی در وبسایت درج گردیده اند و کاربر مستقیماً با ارائه دهنده خدمات ارتباط برقرار می کند ، هیچگونه مسئولیتی ندارد

* خریدار : فردی است که شخصاً یا به نمایندگی از شخص یا اشخاص دیگر اقدام به خرید بسته سفر ، از طریق پنل کاربری خود می نماید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات مربوط به خرید از طریق پنل کاربری ، ایمیل و شماره تلفن خریدار ارسال می گردد.
* مستأجر : فردی است که شخصاً یا به نمایندگی از شخص یا اشخاص دیگر اقدام به اجاره اقامتگاه ، از طریق پنل کاربری خود می نماید. لازم به ذکر است کلیه اطلاعات مربوط به اجاره از طریق پنل کاربری ، ایمیل و شماره تلفن مستأجر ارسال می گردد.
* مسافر : فرد یا افرادی که به عنوان استفاده کننده از بسته سفر شناخته می شوند.
* مهمان : فرد یا افرادی که به عنوان استفاده کننده از اقامتگاه شناخته می شوند.
* خدمات : کلیه خدماتی است که از طریق سامانه میدالس قابلیت رزرو دارند ؛ شامل بسته سفر ( تور ) ، هتل ، ویلا ، اقامتگاه بومگردی و ... می شود.
* اقامتگاه : کلیه فضاهایی که جهت اقامت مسافر در نظر گرفته شده اند ؛ شامل هتل ( اتاق هتل ) ، هتل آپارتمان ، مهمانپذیر ، ویلا ، اقامتگاه بومگردی ، خانه روستایی و ... می شود.
ارائه دهنده خدمات : شامل برگزار کنندگان بسته های سفر ( آژانس مسافرتی و گروه گردشگری ) ، هتل ، مالکین ویلاها ، اقامتگاه های بومگردی و ... می شود.
رزرو اولیه : انتخاب هر یک از خدمات ارائه شده در وبسایت و تکمیل فرم اطلاعات آن توسط کاربر
رزرو قطعی : پرداخت وجه خدمات انتخاب شده در رزرو اولیه ، پس از اعلام امکان قطعی نمودن رزرو توسط سامانه میدالس. لازم به ذکر است تا زمانی که رزرو خود را قطعی ننموده اید، فرآیند خرید شما تکمیل نگردیده است.
آگهی : کلیه خدماتی است که از طریق سامانه میدالس قابلیت رزرو نداشته و فقط به منظور معرفی خدمات و ارتباط مستقیم مشتری با ارائه دهنده خدمات در وبسایت درج گردیده اند

توجه : موارد ذیل مربوط به خدماتی است که از طریق سامانه میدالس رزرو شده یا قابلیت رزرو دارند
logo-samandehi
telegraminstagram
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز