menuordersearch
midales.ir

قوانین همکاری آژانس مسافرتی/گروه گردشگری

قوانین همکاری آژانس مسافرتی/گروه گردشگری
 
نوع خدمات :    آگهی
  1. صحت اطلاعات آگهی بر عهده آگهی دهنده می باشد.
  2. آگهی دهنده متعهد می گردد ، خدمات ثبت شده دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط می باشد.
  3. سامانه میدالس ، در خصوص آگهی ها ، صرفاً وظیفه اطلاع رسانی و معرفی را بر عهده داشته و مسئولیت دیگری ندارد.
  4. مسئولیت رزرو ، لغو رزرو ، پرداختها و سایر مراودات مشتری و آگهی دهنده برای عهده آگهی دهنده بوده و سامانه در این زمینه مسئولیتی ندارد.
  5. هزینه ثبت آگهی در وبسایت میدالس برای مدت یک ماه از تاریخ درج در وبسایت ، %10 مبلغ تور می باشد.
  6. آگهی ثبت شده ، در صفحه اصلی وبسایت نمایش داده نمی شود و صرفاً در صفحات جستجو و زیرصفحه های سایت قابل نمایش می باشد.
  7. نمایش آگهی در صفحه اول سایت به صورت اسلاید شو ، مستلزم پرداخت هزینه اضافی و توافق با سامانه می باشد.
  8. در صورت احراز جعلی یا غیر قانونی بودن آگهی برای سامانه میدالس ، سامانه حق حذف آگهی بدون عودت وجه ، در هر زمانی را برای خود محفوظ می داند.
 
نوع خدمات :    رزرو آنلاین
تعریف : 
خریدار : فردی است که شخصاً یا به نمایندگی از شخص یا اشخاص دیگر ، بسته سفر را از سامانه و از طریق وبسایت خریداری می نماید.
مسافر : فردی است که از بسته سفر استفاده می نماید.
برگزار کننده : آژانس مسافرتی ، گروه گردشگری ، تور لیدر یا هر شخص دیگری که اقدام به برگزاری تور مسافرتی/گردشگری نموده است.
وبسایت : درگاه اینترنتی فروش بسته های سفر که در اختیار سامانه می باشد.
1 - برگزار کننده تور موظف است هرگونه تغییر قیمت بسته سفر را جهت اصلاح در وبسایت ، در کوتاهترین زمان به سامانه اعلام نماید ، لازم به ذکر است رزروهایی که قبل از اعلام قیمتهای جدید ثبت شده است مشمول تغییر قیمت نمی شود.
2 - سامانه مجاز می باشد ، تمام یا بخشی از درصد حق بازاریابی را به عنوان تخفیف برای مشتری اعمال نماید.
3 - سامانه پس از فروش هر بسته سفر ، و پس از کسر 5 درصد حق بازاریابی ، مبلغ تور را 24 ساعت قبل از برگزاری ، به حساب برگزار کننده واریز می نماید.
تبصره :  واریز وجوه مربوط به بسته سفر منوط به ارسال مجوز برگزاری آن بسته سفر ؛ قبل از برگزاری ؛ برای سامانه میدالس از طرف برگزار کننده می باشد.
4 -  مالیات بر درآمد و ارزش افزوده این قرارداد به عهدۀ برگزار کننده است.
5 - این همکاری از تاریخ ثبت در سامانه میدالس به مدت شش ماه  اجرا می گردد و پس از پایان این مدت ، با توافق طرفین قابل تمدید می باشد.
تبصره 1 :  هر یک از طرفین مجاز به قطع همکاری به صورت یکطرفه می باشد.
تبصره 2 : طرفین متعهد می گردند در صورت تصمیم به قطع همکاری ، مراتب را کتبا به طرف مقابل اعلام نمایند.
تبصره 3 : اعلام قطع همکاری ، موجب سلب مسئولیت هیچ یک از طرفین در خصوص بسته های سفری که قبل از آن فروخته شده است ، نمی گردد.
6 – برگزار کننده تور متعهد می گردد تمامی بسته های سفر ، دارای مجوزهای لازم از مراجع ذیربط باشد و در صورت بروز مشکل از این بایت کلیه مسئولیت آن بر عهده برگزار کننده می باشد.
7 - صحت اطلاعات و خدمات اعلام شده به سامانه بر عهده برگزار کننده بوده و در صورت مغایرت ، برگزار کننده ، مسئول جبران خسارت مسافران می باشد.
8 - برگزار کننده تور موظف است قوانین ویژه بسته سفر ، فراتر از قوانین عمومی ارائه شده توسط میدالس را جهت درج در مشخصات بسته سفر ، به سامانه اطلاع دهد ، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سامانه و خریدار نمی باشد.
تبصره 1 : قوانین عمومی ( قوانین عمومی برای خریدار بسته سفر ) ؛ مجموعه قوانینی است که مورد قبول خریدار بسته سفر بوده و برای انواع بسته سفر عمومیت دارد.
تبصره 2 : قوانین ویژه ؛ مجموعه قوانینی است که از طرف برگزار کننده برای یک بسته سفر خاص تعریف می شود.
9 - برگزار کننده ، مجاز به دریافت وجه اضافی بابت خدمات اعلام شده در مشخصات بسته سفر نمی باشد ، مگر مواردی که قبل از فروش بسته سفر  به اطلاع خریدار رسیده باشد.
10 - کلیه هزینه های خدمات فراتر از مشخصات بسته سفر به عهده خریدار می باشد.
11 - برگزار کننده متعهد است خدمات بسته سفر ( عنوان شده در مشخصات بسته سفر ) را بطور کامل انجام دهد ، و در صورت بروز اختلاف با خریدار ، مسئولیت آن بر عهده برگزار کننده می باشد.
12 - در صورت لغو برگزاری هر یک از بسته های سفر ارائه شده در وبسایت ، برگزارکننده موظف است مراتب را حداکثر 48 ساعت قبل از زمان برگزاری بسته سفر  به سامانه اطلاع دهد ، در غیر اینصورت جبران خسارت وارده به خریدار بر عهده برگزار کننده بوده و سامانه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
13 - در صورت لغو خرید هر یک از بسته های سفر توسط خریدار ، سامانه موظف است در اسرع وقت مراتب را به برگزارکننده اطلاع دهد و مبلغ جریمه را مطابق جداول ذیل محاسبه و به حساب برگزارکننده واریز نماید.
تبصره : درصورت لغو خرید بسته سفر توسط خریدار پس از واریز پول به حساب برگزارکننده ، برگزارکننده متعهد می گردد مبلغ بسته سفر را پس از کسر جریمه ظرف مدت 48 ساعت ، از قسمت پرداخت آنلاین به حساب سامانه میدالس واریز نماید.


جریمه کنسلی اجاره اقامتگاه
 
بسته های سفر عادی بسته های سفر نوروزی *
زمان ابطال توسط خریداردرصد جریمهزمان ابطال توسط خریداردرصد جریمه
از زمان ثبت‌نام تا 15 روز قبل از سفرصفر درصداز زمان ثبت‌نام تا 30 روز قبل از سفرصفر درصد
از 14 تا 7 روز قبل از سفر20%از 29 تا 25 روز قبل از سفر30%
از 6 تا 4 روز قبل از سفر40%از 24 تا 21 روز قبل از سفر35%
از 3 تا 1 روز قبل از سفر60%از 20 تا 11 روز قبل از سفر40%
از 24 تا 12 ساعت قبل از سفر70%از 10 تا 4 روز قبل از سفر60%
از 12 ساعت قبل و یا عدم حضور در سفر90%از 3 روز قبل و یا عدم حضور در سفر100%


* بسته های سفر نوروزی ، بسته های سفری هستند که در فاصله زمانی 25 اسفند لغایت 15 فروردین سال بعد برگزار می‌گردد.
تبصره 1 : در صورت چارتر بودن محل اقامت، بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.
تبصره 2 : جریمه ابطال سفرهای یکروزه تا 48 ساعت قبل از سفر شامل 70% مبلغ تور و از آن پس هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.
تبصره 3 : در صورتیکه خریدار اعلام انصراف خود را کمتر از 12 ساعت قبل از برگزاری بسته سفر اعلام کند یا در صورت عدم حضور، هزینه وعده های غذایی داخل رستوران که جزو خدمات بسته سفر بوده ، به خریدار عودت خواهد شد.
14 - برگزارکننده موظف است انواع بیمه های تکمیلی و حوادث ، که مستلزم پرداخت هزینه های بیشتر از سوی خریدار می باشد را جهت درج در وبسایت و انتخاب توسط خریدار ، اعلام نماید.
15 – برگزارکننده موظف است در موعد برگزاری بسته سفر و در مدت زمان اجرای بسته سفر ، پاسخگوی تماسهای تلفنی از طرف مسافر به شماره تماس اعلام شده در مشخصات بسته سفر باشد ، در غیر اینصورت مسئولیت جبران خسارات احتمالی وارده به مسافر بر عهده برگزار کننده بوده و سامانه میدالس در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.


 

 
logo-samandehi
telegraminstagram
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز