menuordersearch
midales.ir

قوانین استفاده از میدالس

قوانین استفاده از میدالس
 1. وبسایت میدالس طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
 2. هر خدمتی که در وبسایت میدالس ارائه می شود شامل قوانین عمومی (قوانین رزرو ، لغو رزرو ، استفاده از خدمات و ... ) و برخی قوانین ویژه می باشد ، که هر کاربر قبل از نهایی نمودن رزرو می بایستی آنها را مطالعه نماید ، لذا مسئولیت بروز هرگونه مشکلی در این خصوص متوجه کاربر می باشد.
 3. برخی از خدمات معرفی شده در وبسایت میدالس فقط به صورت آگهی می باشند و قابلیت رزرو از طریق سامانه میدالس را ندارد ، لذا سامانه در خصوص رزرو این خدمات از خود سلب مسئولیت نموده و در مورد رعایت اصول انجام معامله امن هنگام خرید و رزرو این خدمات هشدار می دهد.
 4. برای خرید برخی از خدمات ، نیاز به مدارک مسافر / مهمان و همراهان وی می باشد ، که در قسمت قوانین ویژه ی هر خدمت مشخص گردیده است ، لذا مسافر / مهمان موظف است پس از قطعی نمودن رزرو خدمات ، نسبت به ارسال مدارک خواسته شده از طریقی که در قسمت راهنمای رزرو توضیح داده شده است اقدام نماید. لازم به ذکر است مسئولیت عواقب نادیده گرفتن این موضوع بر عهده کاربر می باشد و سامانه میدالس و ارائه دهنده خدمات در این خصوص مسئولیتی ندارند.
 5. برای ایجاد حساب کاربری در میدالس دارا بودن حداقل 18 سال سن الزامیست.
 6. کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت نام نداشته و تعهد می نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وبسایت وارد نماید. در صورت وارد کردن اطلاعات ناقص یا نادرست ، مسئولیت عواقب بعدی این عمل به عهده کاربر می باشد.
 7. کاربر موظف است هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در پنل کاربری خود در وبسایت میدالس اصلاح نماید ، در غیر اینصورت ، وبسایت میدالس هیچگونه مسئولیتی در خصوص تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
 8. پنل کاربری هر کاربر به مثابه دفتر کار وی می باشد لذا باید در حفظ نام کاربری و رمز آن کوشا باشد ، و مسئولیت هرگونه عملیات اعم از رزرو ، لغو رزرو و ... بر عهده کاربر می باشد.
 9. کاربر گرامی از آنجا که کليه اطلاعات و مشخصاتی که از هتل ها ، هتل آپارتمان ها ، اقامتگاه ها ، آژانس های مسافرتی و گروه های گردشگری اعم از : نرخ نامه، روش محاسبه عوارض، حق سرويس، وجود صبحانه برای اتاق ها، استخر و سونا، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن  وکليه امکانات و تجهيزاتی که بر روی وبسایت میدالس قرار دارد ، عينا از فرم اطلاعات خواسته شده از ارائه دهنده خدمات مربوطه می باشد و سامانه عينا مطالب را در وبسايت نمايش داده است، کليه مسئوليت های مربوط به اطلاعات بر عهده ارائه دهنده خدمات مورد نظر می باشد ، و شما کاربر گرامی در صورت ايجاد کوچکترين شک و ترديد در خصوص اطلاعات ذکر شده ، بر روی سامانه ، می توانيد قبل از رزرو ، اقدام به بررسی صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.
 10. کسانی که به هر شکل در سامانه میدالس ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد ، درج آگهی های جعلی یا تماسهای تلفنی متفرقه و غیره ، با هماهنگی قبلی که از طریق سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی صورت پذیرفته است ، برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.
 11. کلیه عملیات رزرو در وبسایت میدالس مشمول مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کاربر در جریان هر رزرو ، متعهد شده است که از کلیه‌ قوانین و مقررات آن آگاهی کامل دارد.
 12. تمامی پرداختها از طریق لینکهای پرداخت درون وبسایت midales.ir انجام می پذیرد و سامانه میدالس هیچ شماره حساب یا کارت بانکی را جهت واریز ، از طریق ایمیل ، پیامک ، تماس تلفنی و .... به کاربران اطلاع نمی دهد. لازم به ذکر است مسئولیت عواقب نادیده گرفتن این موضوع بر عهده کاربر می باشد.
 13. اگر در جریان پرداخت وجه ، ارتباط با شبکه قطع شود ، وظیفه حل مشکلات احتمالی بر عهده بانک می باشد و هزینه کم شده از حساب ، طبق قوانین بانکی به حساب کاربر باز خواهد گشت ، و سامانه میدالس در این خصوص مسئولیتی ندارد.
 14. کليه رزروهایی که بطور خودکار تا انتها بصورت اينترنتی انجام شده و يا آنهایی که در مرحله نهایی با مجوز و تاييد نهایی ارائه دهنده خدمات ، نهایی می گردند ، با مسئوليت اين سامانه تعيين جا و نهایی گرديده اند ، ليکن در مواردی نادر احتمال  لغو ( به دلايل اشتباهات ارائه دهنده خدمات ، دلايل امنيتی به دليل همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پايه ، رزرو خدمات از طرق دیگر در زمانی که کاربر مشغول تکمیل رزرو می باشد و ... ) وجود دارد ، که در اين موارد سعی می گردد خدمت ديگری مشابه با خدمت رزرو شده جایگزین شود ، و در صورت عدم امکان یا عدم رضایت کاربر ، وجه به کاربر باز می گردد ، و در اين موارد کاربر حق هيچگونه اعتراضی به اين سامانه را نخواهد داشت.
 15. هرگونه سوء استفاده از نام میدالس، وبسایت اینترنتی میدالس، مکاتبه از طرف میدالس و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح قابل پیگرد خواهد بود.
 16. اطلاعات کاربران نزد میدالس محفوظ است و با مجموعه‌ دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود. تنها مراجع ذیصلاح و در صورت داشتن حکم قانونی امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 17. سامانه میدالس این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که جهت ارسال هدایا، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، ارسال ایمیل و پیام به کاربران و ...، از اطلاعات ایشان استفاده کند.
 18. سامانه میدالس می تواند به منظور اصلاح یا تغییر قوانین ومقررات سامانه اقدام نماید وکاربران موظفند بصورت مستمر از این مقررات دیدن کنند تا از شرایط جاری آگاه شوند.
 
 

 
logo-samandehi
telegraminstagram
شرکت سازنده